BOCON LIVING, UAB

Pagrindinė mūsų specializacija – statybos, rekonstrukcijos, interjero apdailos bei remonto darbai visuomeniniuose ir komercinės paskirties pastatuose, pastatų šiltinimas ir apdaila, individualių namų statyba ir įrengimas, butų įrengimas.

Bocon Living vadovai ir darbuotojai yra sukaupę ilgametę patirtį įvairiuose statybos projektuose Lietuvoje ir Latvijoje, statant ir įrenginėjant biurų pastatus, daugiabučius ir individualius namus, kitos paskirties pastatus.

Mes vertiname pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. Esame Jūsų partneris ir dirbame tik Jūsų interesams. Jūsų sėkmė yra ir mūsų sėkmė. Kartu siekiame bendro tikslo įgyvendinti Jūsų projektą taip, kad patenkintumėme ir viršytumėme Jūsų Iūkesčius. Geriausias mūsų darbo įvertinimas — rekomendacija, arba kai vėl pakviečiate mus įgyvendinti naują savo statybos projektą.

MŪSŲ VERTYBĖS

Skaidrumas. Užtikriname atvirą ir skaidrią informaciją Klientams apie mūsų atliekamus darbus kiekvienam etape. Dirbame tik su sertifikuotomis, kokybiškomis gamintojų medžiagomis, netaupome paslėptų darbų sąskaita.

Profesionalumas. Komandos vadovai ir darbuotojai yra savo srities ekspertai, nuolat mokomės ir tobulėjame.

Inovatyvumas. Išmanome naujausias statybos tendencijas ir technologijas savo srityje, nuolatos sekame naujoves. Esame lankstūs, atviri ir kūrybingi, teikiant geriausius sprendimus savo Klientams.

Atsakomybė. Prisiimame be kompromisų ir atsikalbinėjimų.

ATESTATAS